بازسازی در شهرک اکباتان

شیک دیزاین اکباتان با دانش تخصصی طراحی و کادر مجرب اجرایی و همچنین شناخت کامل از شهرک اکباتان و اشراف به انواع متریال ، آماده ی ارائه خدمات در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای بازسازی منزل در شهرک اکباتان می باشد. تمام خدمات از صفر تا صد توسط شیک دیزاین اکباتان انجام می شود و درصورت بروز مشکل و نقص بعد از پروژه، دوباره افرادی از گروه معماری ما در محل حاضر خواهند شد.

نکاتی در بازسازی منزل در شهرک اکباتان

  • چرا منزل خود را بازسازی کنیم؟
  • میزان هزینه بازسازی منزل چقدر است؟
  • لزوم طراحی سه بعدی و ایده پردازی
  • تخریب و نوسازی بنای منزل
  • بازسازی سقف، کف، کابینت ها
  • موارد کلیدی در مراحل بازسازی

چرا منزل خود را بازسازی کنیم؟

قدیمی شدن خانه و متریال یکی از مواردی هست که باعث احساس نیاز به بازسازی می شود. تعمیر ، اصلاح و تعویض تاسیسات، درب ها و پنجره های قدیمی ، سیم کشی ها و به طور کلی جایگزین کردن مصالح نوین با تکنولوژی جدید با مصالح قدیمی و از کار افتاده از اقداماتی است که در بازسازی ها صورت می گیرد. همچنین با قدیمی شدن طراحی داخلی ، به تدریج فضا برای ساکنین تکراری و خسته کننده می شود. در این شرایط با توجه به هزینه بالای خرید ساختمان ، بهترین گزینه می تواند بازسازی آن باشد. با اینکار شما دوباره زندگی در یک فضای جدید ، نوساز و زیبا را تجربه می کنید. و هزینه‌های احتمالی را کاهش می دهید و مشکلات انتقال به محل جدید را از بین برده و در همان مکان دکور خانه خود را آماده می کنید.

میزان هزینه بازسازی منزل چقدر است؟

هزینه هر بازسازی بستگی به نوع و میزان بازسازی و متریال مورد استفاده در زمان بازسازی بستگی دارد. تصور برخی از بازسازی منزل پرداخت هزینه‌ های اضافی بوده ، در صورتیکه بسیار به صرفه‌تر از خرید خانه نو با هزینه گزاف است. توجه داشته باشید  نوسازی کامل ساختمان از هزینه‌های اضافی بلند مدت کاسته و ارزش خانه را بالا میبرد. در مورد بازسازی های اساسی بهتر است جهت انجام فرآیند بازسازی منزل در شهرک اکباتان با کمترین هزینه از متخصص فعال و آشنا به منطقه اکباتان در این زمینه مشاوره گرفته شود.

لزوم طراحی سه بعدی و ایده پردازی

قبل از شروع بازسازی ابتدا اندازه گیری ها از بخش‌های مختلف ساختمان انجام می شود سپس ایده‌هایی جهت بازتر و زیباتر شدن فضا به طور مثال حذف دیوارهای اضافه یا ارائه نقشه های جدید و کاربردی در قسمت‌های کنج و پرت خانه در نظر گرفته می شود. این ایده ها در غالب طرح سه بعدی پیاده سازی می گردد و فایل در اختیار کارفرما قرار می گیرد. . اگر طرحی مورد پسند کارفرما نباشد ایده های مختلف در طراحی 3d max پیاده سازی میشود تا به توافق نهایی برسیم. در صورت رسیدن به نقطه مشترک و توافق نظر ، پروژه توسط متخصصین شیک دیزاین شروع می شود.

تخریب و نوسازی بنای منزل

پس از تایید نهایی طراحی سه بعدی ، اولین مرحله، تخریب اصولی جهت حذف یا تغییرات احتمالی است . دقت کنید باتوجه به نوع ساختمان های شهرک اکباتان استفاده از متخصصین آشنا به این منطقه ضروری است . مسئله مهم در نظر داشتن استحکام ساختمان و رعایت قوانین ایمنی ساختمان زیر نظر مهندس ناظر است. بعد از تخریب ، شیک دیزاین تلاش می کند با استفاده از مصالح کیفیت بالا نسبت به انجام سفت کاری ها و گچکاری ، نقاشی ، کاشی‌کاری ، کاغذ دیواری و غیره اقدام کند و به بهترین شکل نوسازی را انجام دهد.

بازسازی سقف، کف، کابینت ها

زمانی که تخریب اصولی متناسب با بافت شهرک اکباتان به پایان رسید در این مرحله به نازک کاری می رسیم . نازک کاری شامل طراحی و اجرای انواع سقف‌های کاذب، کناف کاری، کفپوش، اجرای انواع کابینت ها‌، تعویض درب و پنجره … میشود. هر کدام از مراحل کار توسط تیم شیک دیزاین با توجه به روش های روز دنیا و جدیدترین طرح ها به انجام می رسد. البته اجرای طرح ها کاملا سلیقه ای است و متناسب با خواست کارفرما (در صورت تمایل ایده شیک دیزاین) صورت می گیرد. شیک دیزاین تلاش می کند تمام مراحل را با کمترین هزینه اجرا و در اسرع وقت به کارفرما تحویل دهد. انتخاب کف پوش مناسب در انتهای کار هم توصیه می شود. شما می توانید از لمینت در آپارتمان های شهرک اکباتان هم استفاده کنید.

موارد کلیدی در مراحل بازسازی

یکی دیگر از نکاتی که بسیار اهمیت دارد ، استفاده از مصالح مرغوب در اجرای کار است . استفاده از مصالح نامرغوب باعث میشود که شما در طی مدت کوتاهی دوباره مجبور به ترمیم و بازسازی فضای خود شوید ، بنابراین شیک دیزاین پیشنهاد می کند، کیفیت اجناس را به دلیل قیمت آن کم نکنید. در بازسازی به رنگ توجه ویژه کنید ،  رنگ آمیزی از تاثیر گذار ترین مراحل این روند می باشد. استفاده پنجره‌های بزرگ برای داشتن نور کافی بسیار اهمیت دارد البته که با توجه به ساختار آپارتمان های شهرک اکباتان معمولا پنجره های مناسبی برای ساختمان ها در نظر گرفته شده است.

شیک دیزاین اکباتان خدماتی چون کاغذ دیواری در شهرک اکباتان ، بازسازی در شهرک اکباتان ، لمینیت در شهرک اکباتان ، کناف کاری ، لوله کشی ، رنگ و نقاشی ساختمان و ... را با سال ها تجربه در این شهرک انجام می دهد. جهت ارتباط با کارشناسان ما تماس بگیرید.