لمینت در شهرک اکباتان

شیک دیزاین اکباتان با دانش تخصصی طراحی و کادر مجرب اجرایی و همچنین شناخت کامل از شهرک اکباتان و اشراف به انواع متریال ، آماده ی ارائه خدمات در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای لمینت در شهرک اکباتان می باشد. تمام خدمات از صفر تا صد توسط شیک دیزاین اکباتان انجام می شود و درصورت بروز مشکل و نقص بعد از پروژه، دوباره افرادی از گروه معماری ما در محل حاضر خواهند شد.

لمینت جایگزین پارکت پوشش چوبی کف که با چسب بر روی زمین چسبانده میشود، شده است . مواد اولیه اصلی لمینیت، مصنوعات چوبی با دانسیته بالا 880 میباشد که به اصطلاح مغزی پارکت لمینت به آن میگویند که با روکش کاغذ دکوراتیو به طرح و رنگ مختلف تبدیل میشوند و این روکش دارای استانداردهای مقاومتی (اورلایر) مختلف از قبیل AC4 ،AC3 و... میباشد که منظور از آن مقاومت لایه سطحی آن در برابر فرسایش است. پارکت لمینت دارای چهار طرف کلیک میباشد که برای نصب ابتدا در زیر آن یک لایه فوم پارکت (معمولی یا سایلنت) پهن و سپس به صورت پازل در کنار هم بدون استفاده از هیچ چسبی قرار میگیرند. رویه لمینت در برابر آب مقاوم بوده ولی لایه ی چوبی و کلیک های آن آسب پذیر هستند. لمینت در ضخامت های 6، 7، 8، 10، 12 میلیمتر موجود است که رایج ترین آن ها 8 میلیمتر و 12 میلیمتری میباشد.

مزایای پارکت لمینت نسبت به سایر پوشش های کف مانند سنگ و سرامیک، باعث شده تا این کالا بیشترین فروش را در بین کفپوش ها داشته باشد، از جمله این مزایا می توان به سرعت اجرای لمینت ، عدم نیاز به چسب و تعویض آسان تایل های آسیب دیده اشاره نمود، همچنین می توان تا چندین مرتبه آن را جمع آوری و در فضای دیگری مورد استفاده قرار داد، البته این کار بایستی توسط نصاب حرفه ای انجام گیرد؛ اکثر مشتریان برای انتخاب فقط طرح و رنگبندی پارکت را ملاک قرار می دهند و یا به دنبال ارزان ترین پارکت بازار هستند، در صورتی که از نظر کارشناسان شیک دیزاین در شهرک اکباتان برای بهترین انتخاب بایستی 3 عامل مهم در نظر گرفته شود: عامل اول انتخاب بهترین برند پارکت لمینت با توجه به قیمت و بودجه مورد نظر می باشد، عامل دوم انتخاب زیباترین لمینت با توجه به سلیقه و ست کردن با وسایل منزل مانند مبلمان، درب ها و کابینت است، در مورد انتخاب طیف رنگ به این نکته توجه داشته باشید که اگر نورگیر فضای مورد نظر کم بوده و در طول روز نیز باید چراغ ها را روشن کنید، بهتر است از رنگ های روشن استفاده نمائید و رنگهای تیره فقط برای فضاهای با نور طبیعی خوب، مناسب هستند؛ در نهایت عامل سوم نصب کالا است که مهمترین عامل می باشد، اگر پس از خرید، نصاب پارکت شما حرفه ای نباشد و اصول نصب را رعایت نکند، کل هزینه شما هدر خواهد رفت