کابینت در شهرک اکباتان

شیک دیزاین اکباتان با دانش تخصصی طراحی و کادر مجرب اجرایی و همچنین شناخت کامل از شهرک اکباتان و اشراف به انواع متریال ، آماده ی ارائه خدمات در زمینه مشاوره، طراحی و کابینت سازی, تعمیر و نصب کابینت در شهرک اکباتان می باشد.

نکاتی در خصوص کابینت در شهرک اکباتان

  • چه فاکتورهایی را برای کابینت در نظر بگیریم؟
  • میزان هزینه کابینت منزل چقدر است؟
  • لزوم طراحی سه بعدی
  • جنس استفاده شده در کابینت

برای انتخاب کابینت و کابینت سازی مناسب خود چه فاکتورهایی را در نظر می گیریم؟

کابینت های خانه نقش مهمی در زیبایی و چشم نوازی قسمت های مختلف آن دارد. برای خرید کابینت های مناسب خانه خود به یک شرکت کابینت سازی معتبر نیاز دارید. همچنین انتخاب شرکت به شرایط محیطی نیز بستگی دارد . طرح ها و مدل های مختلفی در کابینت سازی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین متریال استفاده بسیار نقش مهمی در انتخاب کابینت دارد.

میزان هزینه کابینت منزل چقدر است؟

در این زمینه اگر بودجه ای که برای کابینت سازی در نظر دارید کم است، از کابینت های MDF ایرانی و یا هایگلاس ایرانی استفاده کنید. اگر بودجه شما برای کابینت سازی متوسط است از کابینت های MDF ترک، هایگلاس ترک و هایگلاس ایرانی، و یا فینسا اسپانیا استفاده کنید. برای بودجه های بالاتر کابینت های پلی گلاس نیمن آلمان، پلی مات آلمان، و چوبی مناسب ترین گزینه ها هستند.

لزوم طراحی سه بعدی و ایده پردازی

طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه راهی ساده برای برقراری ارتباط بین کارفرما و پیمانکار است.شیک دیزاین با بهره‌مندی از طراحانی که به اصول زیبایی شناسی تسلط کامل دارند و دانش خود را با نرم‌افزارهای روز دنیای طراحی کابینت و آشپزخانه (مانند 3DSMAX ،Rhino و … ) ترکیب کرده‌اند، عکس‌هایی شبیه‌سازی شده و سه بعدی از آشپزخانه دلخواه شما در اختیارتان می‌گذارد. دیدن این تصاویر قبل از ساخت و نصب اهمیت بسیار زیادی دارند.

جنس استفاده شده در کابینت

به طور کلی انواع جنس کابینت آشپزخانه‌ای که بعد از کابینت‌های فلزی و استیل، در بازار گسترش پیدا کرده‌اند را به دو دسته تقسیم می‌کنیم که مبنای این تقسیم‌بندی سبک دکوراسیون است. یعنی اگر کارفرما، سبک کلاسیک را بپسندد، یک سری از جنس‌های کابینت را برای او در نظر می‌گیریم و اگر کارفرما مدرن‌پسند باشد، گروهی از جنس‌کابینت‌هایی که با مدل‌‌های مدرن سازگاراند را برای او پیشنهاد می‌دهیم.